5 marca 2012

SKINFOOD - Salmon Dark Circle Concealer Cream #1 Blooming

Korektor rozświetlający pod oczy koreańskiej marki SKIN FOOD.Odcień - 1 (tzn. nr 1) - dostępny w dwóch wersjach, ja mam tą jaśniejszą, określaną również jako "blooming".

Waga - 10 g - malutki słoiczek z metalową przykrywką. Szklany pojemniczek jest o wiele większy niż zawartość kremu, którego dzięki temu wydaje się być więcej ;).

Zapach - gorzkawy, świeży.

Krycie - praktycznie niewidoczne, zależy od kąta padania światła. Korektor ten nie był w stanie ukryć moich cieni pod oczami, jedynie je rozświetlił i taka jest jego główna funkcja (niestety).

Konsystencja - lekki krem. Odkłada się w zagłębieniach, jeśli nałoży się go na podkład lub BB krem.

Trwałość - ok. 3 godz.

Kolor - naturalny, jasny. Nie jest zbyt jasny ani zbyt ciemny. Kremy BB często mają ten bardzo jasny, biały odcień - tutaj tego nie ma. Kolor jak najbardziej zbliżony do odcienia skóry, delikatnie jaśniejszy.

Moja opinia - Cóż, jeśli ktoś szuka korektora, który przykryje całkowicie jego cienie - ten się kompletnie nie nadaje, chyba, że cienie są naprawdę minimalne. Korektor jest lekki, rozjaśnia miejsca pod oczami i wyłącznie do tego jest, moim zdaniem, stworzony.

A oto jak prezentuje się pod okiem i w pełnym oświetleniu (czyli w tym najbardziej korzystnym):


Innymi słowy - korektor dobrze odbija światło i stąd ten efekt, ale już bez odpowiedniego oświetlenia nie wygląda to tak "super", a na mocniejszych cieniach pod oczami efekt ten jest ogółem bardzo słaby. Tutaj, jak widać, cień jest minimalny, a zdjęcie zostało zrobione z flash'em.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz